Slider5.jpgslide3.jpg

Team4D

(křesťanská rocková kapela Brno / christian rock band Brno / Czech Republic)

Úplné počátky kapely team4D sahají do roku 2007, kdy se začalo zkoušet a stihl se i první "vesnický" koncert. Během roku 2008 se kapela přeorientovala na vlastní tvorbu a ještě na konci roku se podařilo vydat první demo CD "Revoluce lásky" jako živý záznam jednoho z koncertů. V následujících letech se kapela věnovala koncertování a v létě 2012 si například zahrála na festivalu v Srbsku.

Team4D-krestanska hudbaNa přelomu roku 2012/2013 kapela vydala své první studiové album "Nenech si lhát", kde najdete 11 autorských písní. Styl se od melodického punk/rocku postupně vyvinul spíše k rocku až nu-metalu.

Do roku 2013 hrála kapela ve složení: Lubomír Prudil - kytara zpěv, Tom Prudil - basa, David Prudil - bicí, Mirka Prudilová - zpěv, Radka Prudilová - klávesy. V tomto období si kapela zahrála také například v Anglii. Z cesty vzniknul i krátký hudební videodokument.

Koncem roku 2013 došlo v kapele k několika změnám v obsazení - viz níže. V pozměněném seskupení však nadále pokračuje se stejnou vizí - šířit dobrou zprávu o lásce, životě, svobodě a pravdě => šířit poselstvi o vzkříšeném Ježíši Kristu. Jejím hlavním zaměřením jsou koncerty a evangelizace na různých místech - hudební kluby, festivaly, evangelizační akce, open air akce, street, apod. Kontaktní e-mail: mued@zivot4d.cz

 Další odkazy na kapelu: Bandzone, Youtube, Facebook

Jan

Radka

Tom

Sam

el. kytara, zpěv klávesy, zpěv  baskytara, zpěv  bicí
       

  
 
 

 

 

Aktuálně:

Celé album zveřejněnoteam4D - Nenech si lhát. 5.7.2016

Spustit české chvályNěkolik hodin hudby bez přerušení.

Fotky z koncertu team4DHK Melodka, Brno, 25. 11. 2015

Stal jsi se hříchemNové video - team4D-acoustic worship


Rychlý kontakt

Tom a Radka Prudilovi
mued@zivot4d.cz
radka@zivot4d.cz

 Krestanska kapela team4D logo kapela team4D
  aktuality, akce zde


Sítě:

facebook   youtube